آموزش مجازی حرفه ای

نگران کیفیت آموزش فرزندان دلبندتان نباشید. علاوه بر اینکه کلیه کلاس های ما مجهز به تجهیزات کامل است، به روز ترین و کامل ترین پلتفرم اختصاصی آموزش آنلاین را به اختیار گرفته ایم تا اطمینان حاصل کنیم که در آموزش دانش آموزان، خللی ایجاد نشود.

دبیران با سابقه

آیا می دانید موسسین مدارس صائب، متخصصین حوزه آموزش و روانشناسی اند ؟ همچنین هر ساله بهترین و موفق ترین معلمین استان گیلان پس از انجام مصاحبه ها و ارزیابی های دقیق توسط مدارس صائب جذب و با آن ها همکاری می شود.

آموزش خلاقانه

خلاقیت در آموزش، شاید مهم ترین اصل در شیوه کار مدارس صائب باشد. صائب سعی دارد تا با استفاده از راهکار های نوین آموزشی و طراحی سیلابس های آزمایش محور، تجربه ای دلچسب از یادگیری را در ذهن فرزندان شما ایجاد کند.

درباره صائب

دبستان های صائب گلسار رشت از سال 1372 تاسیس شدند. این امر شاید نقطه عطفی در شکل گیری آموزش غیر دولتی مقطع ابتدایی در شهرستان رشت محسوب می شد. این دبستان ها از همان ابتدای فعالیت خود، نتایج قابل توجهی در زمینه های مختلف از جمله موفقیت چشمگیر دانش آموزان این مرکز آموزشی در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان بدست آوردند که این خود موجب جدیت بیشتر و عزمی راسخ تر از همیشه در مدیریت و کادر اجرایی و آموزشی صائب شد. پیمودن این مسیر تا به آنجا ادامه یافت که مدارس صائب از سال 1383 رتبه ممتاز درجه یک را در بین مدارس استان گیلان احراز کردند. همچنین مدارس صائب در راستای گام برداشتن در مسیر نوآوری و استفاده از به روز ترین تکنولوژی های آموزشی، در سال 1388 به طور کامل عملیات هوشمند سازی خود را اجرا و آموزش از طریق پیشرفته ترین تجهیزات هوشمند را آغاز نمودند. اما مسیر نوآوری آموزشی و بهره گیری از بهترین تکنولوژی ها در مدارس صائب به همینجا ختم نشد. از سال 1399 و با توجه به وقوع بحران ویروس کووید 19 و در شرایطی که اغلب مدارس کشور از پلتفرم های عمومی آموزش آنلاین استفاده می کنند که متاسفانه همراه با محدودیت های زیادی بخصوص برای گروه سنی کودکان هستند، مدارس صائب تصمیم به راه اندازی نرم افزار و پلتفرم اختصاصی آموزش آنلاین خود را گرفتند. علاوه بر اینکه این سامانه آموزشی قابل استفاده از طریق کلیه دستگاه های هوشمند قابل اتصال به اینترنت (لپ تاپ، تلفن همراه، تبلت، تلویزیون هوشمند و...) است، دارای امکانات متنوعی بوده و طیف گسترده ای از نیاز های دانش آموزان، والدین و معلمین را برآورده می کند. همچنین با توجه به افزایش مشغولیت والدین با دانش آموزان در این ایام، مدارس صائب خدمات متنوعی را جهت تسهیل فرآیند آموزش آنلاین برای والدین فراهم آورده اند، بخشی از این خدمات عبارتند از ارائه گزارش ماهانه پیشرفت تحصیلی، برگزاری جلسات منظم آموزش والدین در حوزه روانشناسی و تربیت کودک، فراهم آوری امکان انتخاب والدین جهت حضور فیزیکی یا آنلاین فرزندانشان در کلاس و ...

ویژگی های متمایز

آخرین اخبار

کار درست را انجام دادن یک هنر است.

7

دبیر برجسته

114

دانش آموز

0

افتخار آفرین

دبیران برگزیده